Доброго дня всім шанувальникам історії та подорожей!

Мене звуть Леся і я – сертифікована гідеса Міської школи гідів (м. Дніпро) та член Всеукраїнської асоціації гідів. Засновниця Екскурсійного клубу “ПрогулянкиДніпром” . Проводжу оглядові автобусні та пішохідні екскурсії нашим гарним та незвичайним містом Дніпро.

Так, ми не Київ, не Одеса та не Львів, але нашому місту є що показати! Місто має своєрідну провінційну архітектуру дореволюційного Катеринослава, а також гарну і яскраву сучасну архітектуру. Музеї, цікаві локації для селфі.

Запрошую всіх познайомитися з нашим містом!

Я допоможу вам відчути ритм цього міста. Він особливий. Ви побачите сучасне місто, яке поспішає жити. Але першими поселенцями тут були козаки і тут вирувало козацьке життя. Тут відчувається пульсація цієї могутньої сили. А в 1787 році Григорій Потьомкін та імператриця Катерина II заклали перший камінь у собор майбутнього міста. І цей Собор досі стоїть на Соборній горі практично в центрі міста.

В історичному музеї зберігаються реліквії запорізького козацтва, старовинні друковані видання 16–17 століть, а також годинник, порцеляна, зброя, меблі, ікони – і це не повний перелік музейних експонатів. Біля музею знаходиться унікальна колекція старовинних кам’яних баб, деякі з них датуються 3-м тисячоліттям до н.е. І це не просто історичне місце, це місце сили з гарною енергетикою.

Загадковий Монастирський острів зі своїми міфами та акуратним біленьким храмом, і найдовша Набережна Європи. Тут ми побачимо справжній водоспад, але… він штучний? Якщо ви втомитеся, то можете сісти відпочити на найдовшу лаву в Україні, яка потрапила до книги рекордів України, або здійснити невелику подорож катером навколо Монастирського острова.

А Ви знаєте, що маємо Театр одного актора? Тут директор театру є і режисером, і сценографом, і єдиним актором. Театр одного актора «Крік» – це оригінально та незвично, це магія!

Якщо Ви любитель чогось незвичайного та космічного, то у нас у місті ви теж не нудьгуєте. Планетарій, Аерокосмічний центр та Парк Ракет чекають на Вас. Ви побачите зоряне небо у Планетарії чи космічні ракети, які випускав Південмаш, коли Дніпропетровськ був закритим містом.

Упевнена, ви відкриєте собі Дніпро по-новому. В одній статті важко розповісти та показати все, що хотілося б. Так що беріть фотоапарат і приїжджайте до нашого квітучого Дніпра. А я буду вашим гідом-екскурсоводом!

Приймаю заявки на групові та індивідуальні екскурсії по Дніпру. А також можна просто потрапити на мою екскурсію, дізнавшись, коли буде найближча, і записатися на неї.

Пишіть на , на або дзвоніть за телефоном +38(096)-925-62-79