Экскурсия «По Фабровским бульварам»

Подробиці:
  • Час:2 часа
  • Вартість:
    100 грн
  • Обязательная предварительная запись по телефону или в Viber
Маршрут
  • Соборная площадь около памятника М.В. Ломоносову
  • проспект Д. Яворницкого
  • Екатеринославский бульвар

Екскурсійний клуб “ПрогулянкиДніпром” запрошує на екскурсію головним проспектом Дніпра.

Це одна із найстаріших магістралей міста! Центральний проспект! Бульвар, початок якого поклав А. Фабр, є зараз окрасою міста та його візитною карткою.

Безперечно, ви полюбляєте тут гуляти, але напевно навіть не здогадуєтеся, яка цікава історія цього бульвару. Проспект досі дихає старовиною, яка збереглася у чудових будівлях та у самій атмосфері цього місця. Тут можна побачити будинки різних епох: кінця 19-го століття, радянської доби та сучасні. Скромні будиночки, які дивом збереглися і красені – споруди, побудовані відомими архітекторами.

Андрій Якович Фабр – губернатор Катеринославської губернії. Людина ексцентрична і водночас чесний чиновник, він багато зробив для Катеринослава. Він, напевно, єдиний чиновник царської доби, який удостоївся честі, щоб одна з вулиць нашого сучасного міста носила його ім’я!

Ви почуєте дивовижну історію благоустрою бульварів, дізнаєтеся, як навчали дітей у навчальних закладах, чому вони спали у нішах каміну. Ви знаєте, чому Дніпро називають містом акацій? Чим незвичайний Будинок спеціалістів і чому у нас довгий час не було трамваїв?

Центральний проспект приховує багато історій будівель, розташованих тут та людей, які тут жили та працювали! Можливо під час розповіді Ви відчуєте ритм того старого міста, яке тут було наприкінці 19-го – на початку 20-го ст.

Екскурсія триватиме приблизно 1,5-2 години. Початок о 13.00. Зустрічаємося 15 травня біля пам’ятника М.В. Ломоносову. Закінчення екскурсії на розі проспекту та вулиці Барикадної.

Вартість екскурсії – 100 грн.

Екскурсія проводитиметься частково російською та українською мовами

Якщо бажаєте на екскурсію телефонуйте: 096-925-62-79 (Леся), або пишіть на вайбер чи телеграм