Вечірня прогулянка на каяках до затопленого катера

Подробиці:
  • Час:3 години
  • Вартість:
    300 грн
  • Обов'язковий попередній запис по телефону або в Viber.

    Взяти з собою:

    • воду
    • захист від сонця на голову, сонцезахисний крем або одяг з довгим рукавом
    • сонцезахисні
    • захисний чохол для смартфона або фотоапарата
Маршрут
  • станция каяков возле Нового моста
  • по Днепру вокруг Зеленого острова
  • станция каяков возле Нового моста

Вечірня прогулянка-екскурсія на каяках Дніпром!

Наприкінці робочого тижня дуже гостро відчувається накопичена негативна енергія. Її треба кудись виплескувати.
Можна зустрітися з друзями за келихом пива або філіжанкою кави, а можна… рвонути на каяках до Амурського мосту та затопленого катера.

Вже вирішивши сісти в каяк, ви робите виклик самому собі. Я зможу! Я готовий!
І ось Ви в спасжилеті з веслом у руках сідайте в каяк. Попереду водна гладь! А далі… Варіанти можуть бути різні… тиха річка або невеликий вечір, через який доводиться стрибати на хвилях.

Пливете і дух захоплює, а попереду маячить Зелений острів, за ним Старий міст із віковою історією.

Ось і затоплений катер. Громадина, наполовину занурена у воду, все одно примудряється нависати над тобою. “Я зробив це!” – подумаєш ти і відчуєш, що весь негатив накопичений за тиждень кудись випаровується. Залишаються лише емоції, які хочеться зберегти до наступного разу. Стає легко та спокійно на душі. А на зворотному шляху нас чекає захід сонця! Ви його коли-небудь спостерігали, сидячи в каяку? Варто спробувати.

Але це буде не просто прогулянка. Адже ми під час нашої маленької подорожі опинимося між спорудами, збудованими в різні епохи: Новий міст та Старий міст!

Тому на нас чекають ще цікаві факти з історії нашого міста:
Як і завдяки кому вийшло так, що наше місто із сонного провінційного містечка перетворилося на найбільший промисловий центр?
Що пов’язує Амурський міст та Ейфелеву вежу?

Детективна історія будівництва нашої красуні Набережної

Як з’явилися острови – привиди на Дніпрі?

Який міст у місті називали “Живим”?

Упс… забули сказати… обов’язково беремо із собою смартфони, фотоапарати! Адже треба зробити на згадку гарні, соковиті фото.
Запрошуємо відпочити разом з нами та підзарядитись позитивною енергією!

Прогулянка буде цікавою і дорослим, і дітям. Так-так, дітей теж обов’язково беріть із собою! Це безпечно, тому що на всіх одягають рятувальні жилети.

Місце вважається заброньованим за передоплати 30%. Якщо група не набереться, то за кілька днів до екскурсії вам про це повідомлять.

У вартість входить: прокат каяка, рятувальний жилет, інструктаж, досвідчений інструктор-супроводжуючий групи, екскурсовод
Попередній запис на екскурсію (обов’язково) за телефоном: 096-925-62-79 (Леся) або через Viber.

Навіть якщо Ви ще жодного разу не сиділи в каяку – це не біда. Від вас не потрібні якісь особливі зусилля, тим більше вперше. Якщо ви можете сісти на підлогу і піднятися, здатні пересуватися і можете утримати в руках кілограм картоплі, свої туфлі або піджак – вашої фізичної форми цілком достатньо, щоб сісти в каяк і спробувати. Це набагато простіше, ніж вам здається!

Багатьох цікавить питання: А НЕ ПЕРЕВЕРНУСЯ Я?

Ні. Тут ще знадобляться зусилля, щоб каяк перекинувся. Тим більше, що каяк буде двомісним.

ЩО ТРЕБА ВЗЯТИ З СОБОЮ?

  • Обов’язково візьміть воду та захист від сонця на голову (кепку, бафф). А також сонцезахисний крем або подумайте про інший захист рук та ніг (тонка сорочка з довгим рукавом, рушник або запасна футболка – прикрити ноги, довгі шорти або тонкі штани). Можуть стати в нагоді і сонцезахисні окуляри.
  • Для захисту рук від натирання мозолів візьміть рукавички: одним подобаються велосипедні, іншим – найпростіші будівельні рукавички за 10-15 грн, які можна купити у будь-якому супермаркеті.
  • Кататися зручніше у вільному спортивному одязі: найкраще взяти з собою для перевдягання легкі шорти та футболку. т.к. вони під час катання можуть намокнути. Це все ж таки вода і в цьому немає нічого дивного. Ноги – або босоніж, або щось подібне до легких кед або кросівок: бажано, щоб п’ята була закрита чимось амортизуючим. Аквашузи – ідеальний варіант. У шльопанцях – можна, але незручно. Краще відразу зняти і сідати в каяк босоніж.
  • Якщо берете з собою електронні пристрої, фотоапарати – подбайте про будь-який захист від бризок та попадання води: захисні чохли, водонепроникні мішки. До речі, гермочохол для телефону можна взяти в пункті прокату. Для цього візьміть додатково 200 грн, тому що гермочохол видається під заставу. Ця сума повертається наприкінці подорожі.

ЧЕКАЮ ВСІХ БАЖАЮЧИХ!